|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор PHILIPS 31.5" 32B1N3800/00 VA 4K 2*HDMI DP USB Pivot MM Black
Артикул
331121
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 31,5" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 4 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, DisplayPort, Mini-jack, 4xUSB Type-A 3.2 Gen 1 |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 3500:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;Low Blue Light |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання орієнтації;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 714х631х280 мм |
| Вага | 11,3 кг |