|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор OLED 27" MO27Q28G EK GIGABYTE
Артикул
407515
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | OLED |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 280 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 0,03 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 2xUSB Type-A, 1хUSB Type-C, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Глянсове |
| Тип підсвічування | OLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR500;NVIDIA G-Sync |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 604х527х188 мм |
| Вага | 6 кг |