|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор DELL 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99%, HAS, Cam
Артикул
363159
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 5 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 1хUSB Type-C, 1xHDMI, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm, 1хLAN |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Flicker-Free |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 612х441х230 мм |
| Вага | 8,27 кг |
Опис
Монітор DELL 27" P2724DEB - це високоякісний дисплей з розміром екрану 27 дюймів, який пропонує роздільну здатність 2560x1140, забезпечуючи чітке та деталізоване відтворення зображень. Завдяки технології IPS, монітор забезпечує широкі кути огляду та відмінну передачу кольорів, забезпечуючи високу точність відтворення кольорів з охопленням sRGB на рівні 99%. Він має вбудований камеру для відеодзвінків, що робить його ідеальним варіантом для онлайн-комунікацій. Порти HDMI, DP та USB-C забезпечують різноманітність підключень, а функція Height Adjustable Stand (HAS) дозволяє легко налаштувати положення монітора для комфортної роботи.