|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор AOC 34" CU34G4Z 21:9 VA Curved WQHD 240Hz 400nit HDMI DP USB Height
Артикул
376888
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 34" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 3440х1440 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 0,3 мс |
| Вигнутий екран | Так |
| Інтерфейси | 1xUSB Type-A, 1xHDMI, 1хDisplayPort |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 2500:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR400 |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 808х535х269 мм |
| Вага | 8,6 кг |