|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор AOC 27" Q27G42XNE VA QHD 300 nit 180Hz 2*HDMI DP Black/Red
Артикул
361476
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 5000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR Ready |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 614х450х198 мм |
| Вага | 3,7 кг |