|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор ACER 27" Vero B277UGbmiiprzx (UM.HB7EE.G14) IPS QHD 120Hz 2*HDMI DP USB Pivot MM TCO Black
Артикул
360437
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 4 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 1xUSB Type-A, 1хDisplayPort |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1500:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR10 |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання орієнтації;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 614х553х200 мм |
| Вага | 8,68 кг |