|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор 25" GS25F2A EK GIGABYTE
Артикул
407516
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 24,5" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | AMD FreeSync Premium;Flicker-Free;HDR Ready |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 557х402х179 мм |
| Вага | 3,11 кг |