|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN8T
Артикул
359630
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Кондиціонер |
|---|---|
| Тип кондиционера | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Уровень шума внутреннего блока | 26 дБ |
| Рекомендуемая площадь | До 25 м.кв. |
| БТЕ | 9 |
| Мощность охлаждения, Вт | 3370 Вт |
| Мощность обогрева, Вт | 3660 Вт |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 1600 Вт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 1600 Вт |
| Установка | Настінна |
| Режими | Авто підтримка температури;Нічний режим;Обігрів;Осушення;Охолодження |
| Сенсор присутствия | Ні |
| Управление по Wi-Fi | Опційно |
| Наружная температура охлаждение | Від 0°С до +53°С |
| Наружная температура обогрев | Від -15°С до +30°С |
| Уровень шума внешнего блока | 49 дБ |
| Тип фреона | R32 |
| Диаметры трубопровода для газа, мм (дюйм) | 9.52 мм (3/8") |
| Диаметры трубопровода для жидкости, мм (дюйм) | 6.35 мм (1/4") |
| Максимальная длина магистрали, м | 15 |
| Габариты внешнего блока | 712х459х276 мм |
| Габариты внутреннего блока | 698х255х190 мм |
Опис
Samurai серія Elite (T) DC-inverter – нова серія кондиціонерів Samurai із Elit панеллю. глянцевим корпусом внутрішнього блоку, прихованим LED-дисплеєм, із спеціальним покриттям теплообмінників "Blue-Fin" Особливості серії: - Тепло-холод - Стандартні передні пластикові грати - Wi-Fi ready - Пластикова кришка для клапанів зовніш. блоку - ПДВ 66Т Купити Samurai SMA-07HRDN8T Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті.