|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXQ2-NG Veritas WiFi
Артикул
357885
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Кондиціонер |
|---|---|
| Тип кондиционера | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Уровень шума внутреннего блока | 24 дБ |
| Рекомендуемая площадь | До 35 м.кв. |
| БТЕ | 12 |
| Мощность охлаждения, Вт | 3500 Вт |
| Мощность обогрева, Вт | 3600 Вт |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 972 Вт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 942 Вт |
| Установка | Настінна |
| Режими | Іонізація;Нічний режим;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Рециркуляція |
| Сенсор присутствия | Ні |
| Управление по Wi-Fi | Так |
| Наружная температура охлаждение | Від -15°С до +43°С |
| Наружная температура обогрев | Від -15°С до +24°С |
| Уровень шума внешнего блока | 51 дБ |
| Тип фреона | R32 |
| Диаметры трубопровода для газа, мм (дюйм) | 9.52 мм (3/8") |
| Диаметры трубопровода для жидкости, мм (дюйм) | 6.35 мм (1/4") |
| Максимальная длина магистрали, м | 20 |
| Габариты внешнего блока | 842х596х320 мм |
| Габариты внутреннего блока | 790х275х200 мм |
Опис
- "CH 7 - SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії - Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS) - "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління - Робота від -15 °C до +48 °C на охолодження і від -15 °C до +24 °C на обігрів - Преміальна енергозбережна комплектація GENERATON VI (підвищений контроль якості складання і матеріалів) - Вдосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора - Самоочищення внутрішнього блоку - Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидним покриттям - Функція "I FEEL" - вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування. Точність підтримки температури 0,5 °C - Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц) - Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор - Захист вашого будинку від замерзання: функція "8 градусів". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8 °C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії - Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення - Захист oт обмерзання зовнішнього блоку - 24-годинний таймер - Покриття "BLUE-FIN" - Комфортна підтримка температури в нічному режимі "SLEEP" - Автономне осушення - Захист компресора - Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря - Легко розбірний корпус для швидкого монтажу і чищення - Функція "Авторестарт" - автоматичний перезапуск із запам'ятовуванням налаштувань - Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача з вказівкою помилки на дисплеї - Повна відповідність з діючою з 1 -01-2013 Директивою Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A+ Купити Cooper&Hunter CH-S12FTXQ2-NG Ви можете оформивши замовлення у нас на сайті.