|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Whirlpool електрична, 71л, A+, дисплей, конвекція, телескопічні напрямні, нерж (OMR58HU1X)
Артикул
373215
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутрішній об'єм, л | 71 |
| Гриль | Електричний |
| Споживання електроенергії | 0,89 кВт/год |
| Тип управління | Електронне |
| Тип очищення | Парою |
| Кількість режимів | 12 |
| Тип напрямних | Телескопічні |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розмір ніші для вбудовування | 583х560х560 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 595х595х551 мм |
| Вага | 27,5 кг |
Опис
Вбудована електрична духова шафа Whirlpool OMR58HU1X: гідролітичне очищення Smart Clean, телескопічні напрямні, клас енергоспоживання A+. Інноваційна функція Cook3 дасть змогу одночасно готувати до трьох різних страв одночасно. Можна бути впевненим, що запахи не змішаються. Наявність таймера позбавить користувачів від постійного контролю за процесом. Поки готується їжа, можна спокійно займатися іншими справами і не турбуватися, що страва пригорить. 11 програм багатофункціональної духової шафи Whirlpool OMR58HU1X дають змогу досягти ідеальних результатів, не залежно від того, що готуєте.