|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Bosch електрична компактна, 45л, A, дисплей, конвекція, ф-ція мікрохвиль, чорний (CMG7241B1)
Артикул
363092
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутрішній об'єм, л | 45 |
| Гриль | Електричний |
| Споживання електроенергії | 0,87 кВт/год |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип очищення | Парою |
| Кількість режимів | 16 |
| Тип напрямних | Знімні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розмір ніші для вбудовування | 450х560х550 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 455х594х548 мм |
| Вага | 35,3 кг |
Опис
Компактна вбудовувана духова шафа з мікрохвилями. Розумна інверторна технологія: максимальна вихідна потужність буде регулюватися до 600 Вт при тривалому використанні. Регулювання температури у діапазоні 30 °C - 230 °C. Внутрішній об'єм духової шафи: 45 літр. Інноваційна вбудовувана духова шафа, створена для максимально комфортного та якісного готування.