|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Bosch електрична, 66л, A, дисплей, конвекція, білий (HBJ559YW6R)
Артикул
370475
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутрішній об'єм, л | 66 |
| Гриль | Електричний |
| Споживання електроенергії | 0,98 кВт/год |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип очищення | Каталітичний |
| Кількість режимів | 12 |
| Тип напрямних | Телескопічні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розмір ніші для вбудовування | 597х568х550 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 595х594х548 мм |
| Вага | 35,7 кг |
Опис
Електрична духова шафа Bosch з об'ємом 66 літрів і класом енергоефективності A. Вона має зручний дисплей для легкого налаштування та використовує технологію конвекції для рівномірного прогріву. Шафа виконана в чистому білому кольорі, надаючи їй свіжий та сучасний вигляд у кухні. Це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективний та стильний кулінарний прилад, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.